ENG Search

Hakkımızda

Türkiye'nin Lider Teknoloji Merkezi
 
Technopc
 
Bilişim dünyasına 1998 yılında adım attık.  2005 yılından itibaren, ‘’biz daha iyisini üretebiliriz’’ vizyonuyla, bilgimizi, tecrübemizi ve gayretimizi kendi markamız oluştururak , daha kaliteli, daha verimli,  daha avantajlı ve daha zengin bir yelpazede teknolojik ürünler ve çözümler  üretmeye adadık.
 
Technopc markamız ile kararlılıkla ilerlediğimiz bu yolda, eğitim, sağlık, savunma, finans, perakende, kamu, lojistik, üretim, telekomünikasyon gibi farklı sektörlerde faaliyet gösteren kurumsal müşterilerimize, kaliteli ve fiyat performans oranı yüksek ürünler sunarken, geniş hizmet ağımız ile en iyi çözüm ve satış sonrası destek ile hizmet vermeye devam ediyoruz.
 
TC. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı onaylı ‘’Tasarım Merkezimiz, Yerli Ar-Ge’’miz ve ekosistemizdeki 300’den fazla iş ortağımızla birlikte, katma değerli projeler üretiyoruz.
 
Technopc bugün, Mini PC ve diğer ürün gruplarında satış adetleri ve gerçekleştirdiği projelerle, Türkiye'nin en çok tercih edilen bilgisayar markası ve bilişim sektörünün lider teknoloji merkezi konumundadır.
 
Technopc ayrıca,  Savunma Sanayiinin her dalında, Türkiye için katma değerli projeler üreten firmalara milli üretim yetenek ve kapasitesini artırmak için rehberlik eden SAHA İstanbul’un bir üyesidir.
 

Technopc olarak, bütün paydaşlarımıza, çevremize ve doğamıza, ülkemizin ekonomisine, gelecek nesillere fayda sağlamak, küresel ölçekteki rekabette sürdürülebilir ve  güçlü bir teknoloji firması olmak için çalışıyoruz.

 

İleri
Teknoloji

Tüm Technopc® ürünlerinde en ileri ve en yenilikçi teknolojiler kullanılmaktadır. Intel® vPro teknolojisi sayesinde Yönetilebilir; Dahili Güvenlik Platform Modülü (TPM) güvenlik yongası sayesinde veri korumasını arttırmaya yönelik donanımsal şifreleme özelliği sağlar. Kullanıcısına etkileyici ve akıllı bir performans sunar.

Çevreci
Teknoloji

Technopc® tüm ürünlerinde çevreye olan duyarlılığını göstermektedir. Technopc®'nin tüm serileri az enerji tüketecek şekilde üretilmektedir. Enerjiyi %80’e varan oranlarda az kullanan ve kullanım masraflarınızı azaltan Technopc® sayesinde, teknolojiyi verimli ve düşük işletme maliyetleriyle kullanmanın keyfini yaşayın.

Kişiselleştirilebilir
Teknoloji

Technopc® kullanıcı ihtiyacına göre kişiselleştirilebilir çözümler sunar. Çağımızda her sektör birbirinden farklı donanımsal ve yazılımsal çözümlere ihtiyaç duyar, Technopc® bunun bilincinde olarak tüm serilerindeki ürünlerinde, kullanıcı isteklerine göre kişiselleştirilebilir teknoloji kullanır.

Misyonumuz
Misyonumuz

Geniş ürün yelpazemizle, Ar-ge ve Tasarım Merkezimiz ile, geleceğin ihtiyaçlarına bugünden çözüm üretmek, çevreye duyarlı ve en yeni teknolojik ürünleri ekonomik koşullarda sunarak, yüzde yüz müşteri memnuniyetini sağlamak ve ülkemiz için katma değeri yüksek projeler üretmek.

Vizyonumuz
Vizyonumuz

Başarılarımızı Türkiye sınırları dışına taşıyarak yakın coğrafyada ve dünyada en önde gelen teknoloji merkezlerinden biri olmak.

Technopc E-bülten

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgilendirme maillerini tarafıma gönderebilirsiniz

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Gönderiliyor...

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki alanları doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.
Önceki