ENG Search

Kamu Bilişimi Zirvesi 2019

Kamu Bilişimi Zirvesi 2019

Kamu Bilişimcileri Derneği tarafından düzenlenen, 4.cü Kamu Bilişim Zirvesi’nde yerimizi aldık. Yeni teknoloji ve uygulamaların hayata geçirilmesi ve ihtiyaçlara yönelik çözümlerimizi sunmak için önemli bir buluşma noktası olan etkinliğe Gümüş Sponsor olarak destek veriyoruz.

14-17 Kasım tarihleri arasında gerçekleşecek olan zirvede 11.Kalkınma Planı ve 2019/12 sayılı Bilgi ve İletişim Güvenliği konuları ele alınacak. Geçmiş yıllarda olduğu gibi bu yılda 600’den fazla bilişimcinin katılması bekleniyor.

Technopc müşterilerine en iyi ve etkin çözümleri, en hızlı servis ve tam kapsamlı destek standartlarını sağlayarak uzun vadeli, güvenilir bir çözüm ortaklığı sunar. Kamu bilişiminde hayata geçirdiği başarılı projeleri ile bilişim ve iletişim teknolojileri alanında öncü donanım sağlayıcısı olma hedefine doğru ve emin adımlarla ilerlemektedir.

Kamu bilişim alanının gelişmesi için, son teknolojilerin ve ürün çözümlerinin vurgulanacağı bu etkinlikte, herkesin verimli ve keyifli bir bilişim zirvesi geçirmelerini diliyoruz. Sizleri de tanışmak ve işbirliği gerçekleştirmek üzere etkinlik boyunca standımıza bekliyoruz.

 

Technopc E-bülten

Ürün ve hizmetleriniz ile ilgili bilgilendirme maillerini tarafıma gönderebilirsiniz

Lütfen telefonunuzu dik konuma getiriniz.

Gönderiliyor...

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Aşağıdaki alanları doldurarak bize gönderebilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede geri dönüş sağlayacaktır.
Önceki