Türkiye'nin en büyük şehir hastanesi açıldı

Sağlık Bakanı Recep Akdağ, "Son 15 gündür bir aydır ilgili firma gece gündüz çalıştı. Bizim arkadaşlarımız gece gündüz çalıştılar. Avrupa'nın şu anda en mükemmel hastanesini hizmete sokuyoruz" dedi.

370.000 m2 kapalı alanda inşaa edilen ve en son teknolijilerin kullanıldığı hastane tüm bölgede bir ilk olma özelliğini taşıyor. Projede hastaneye özel geliştirilmiş özel fansız bilgisayarlar  , ekranlar  , hemşire çağrı sistemlerinde technopc ürünleri kullanılmıştır.Dijital Sistem Geliştiricileri Derneği’nin (DSDER) Etkinliği

Technopc ev sahipliğinde gerçekleştirilen Dijital Sistem Geliştiricileri Derneği’nin (DSDER), “Vizyonerlerle Buluşmalar” adlı seri etkinliğinde Milli Dağcı Doğan Palut konuşmacı olmuştur.

Kaya ve dağ tırmanışlarıyla ilgili dört rehber kitabı yayına hazırlayan Palut, tırmanışların rehberle yapılması gerektiğini vurguladıktan sonra “İş hayatında olduğu gibi, bu işte de risk var. Tırmanırken  düşmek için değil, güçlenmek için tırmanıyoruz." Sözleri akşama damga vuran konulardan biri olmuştur. Loya Mağazacılık Technopc'yi Tercih Etti

Loya Mağazacılık Türkiye’nin en katma değerli yerli üreticisi Technopc ile çalışmayı tercih etti .

Geniş ürün gamı ve tecrübeli AR-GE departmanı sayesinde ihtiyaçlara yönelik bilişim teknolojileri çözüm ve hizmetlerinden yararlanabilecek bu sayede rakiplerinden bir adım daha önde olacaktır.IDEF 13. Uluslararası Savunma Sanayi Fuarına Katıldık

IDEF’17, 13'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 9-12 Mayıs 2017 tarihlerinde, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul'da organize edildi. .
    

Sponsor olarak katıldığımız fuarda savunma sanayiinde de kullanılan endüstriyel ürünlerimizi sergiledik. Yerli ve yabancı birçok konuğumuzla görüşme fırsatı bulduk. Büyük ilgi gören standımızı ziyaret eden değerli konuklarımıza teşekkür ederiz.

   

Organizasyon detaylı bilgi için :idef.com.trHIMSS Türkiye EMRAM Eğitim Konferansı ve Sağlık Bilişimi Fuarındaydık

HIMSS Türkiye EMRAM Eğitim Konferansı ve Sağlık Bilişimi Fuarı; 11-13 Mayıs 2017 tarihleri arasında Türkiye, Avrupa ve bölge ülkelerden 1000’in üzerinde Sağlık BT uzmanı, klinik uzmanları, firma yetkilileri, yatırımcılar ve sağlık bilişimi profesyonellerini buluşturan bölgemizin en büyük uluslararası sağlık bilişimi etkinliğidir.

Sponsor olarak katıldığımız fuarda ürünlerimizi standımızın yanı sıra, fuar içinde kurulan "DIGITAL HOSPITAL" içinde de sergiledik. Büyük ilgi gören standımızda yerli ve yabancı birçok konuğumuzu ağırladık. Sağlık Bakanımız Sayın Prof. Dr. Recep AKDAĞ'da fuarı ziayaret etti, medikal cihazlar hakkında bilgi aldı.

Himss plaket technopc

Plaketimizi Technopc adına Mithat YÜCEL'e Sayın Sağlık Bakanlığı Müsteşar Yardımcısı Sayın Şuayip BİRİNCİ taktim etti.

Standımıza gösterdiği ilgiden dolayı tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

Organzasyon hakkında detaylı Bilgi: http://himssturkiye.com/tr/anasayfa/Trafik’17 – Karayolu Trafik Güvenliği Fuarı

Büyük ilgi gören Trafik’17 – Karayolu Trafik Güvenliği Fuarında Technopc olarak sektörle ilgili ürünlerimizi sergiledik.
Birçok konuğumuzu ağırladığımız standımızı ziyaret eden, başta İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU ve Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın AHMET ARSLAN olmak üzere tüm katılımcılara teşekkür ederiz.Çözümpark Yazar Buluşması

Çözümpark Yazar Buluşması

Çözümpark

ÇözümPark “Yazar Etkinliği” 2 Aralık cumartesi günü Microsoft Türkiye ofisinde gerçekleşti.

Sunumumuza katılan ve standımızı ziyaret eden tüm konuklarımıza teşekkür ederiz.Türkiye'nin en büyük bilişim firmaları Bilişim 500 ödül töreninde açıklandı.

Türkiye'nin en büyük bilişim firmaları Bilişim 500 ödül töreninde açıklandı.

 Firmamız Technopc bu yıl “Bilgi Teknolojileri Şirketleri” sıralamasında 77. Sırada yer almıştır.

“Sistem Entegratörleri – Donanım” sıralamasında ise 19. olarak ülkemizde yerli üreticiye

duyulan güvenin hızla artmakta olduğu ve firmamızın da bu noktada

 üstüne düşenleri layıkıyla yerine getirdiği görülmüş oldu.

 

Bize inanan ve güvenen tüm çözüm ortaklarımız ile kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.