Etkinlikler

11-13 KASIM EĞİTİM VE TEKNOLOJİ FUARI'NA KATILDIK

11-13 KASIM EĞİTİM VE TEKNOLOJİ FUARI

"Yenilikçi  Eğitim Teknolojileri"

Büyüyen Türkiye ile birlikte geleceğimiz olan gençlerimizin de bu büyümeye ayak uydurabilmesi için eğitim alanında ki teknolojileri takip ederek onlara sunmalıyız. Bu konunun önemini farkında olan Technopc eğitim çözümlerini onlar için çalışmaya devam etmektedir.

İstanbul Kongre Merkezinde yapılacak olan organizasyonda sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi için: www.tef.istanbul1 KASIM 2016 SELF SERVICE & SMART SOLUTIONS ETKİNLİĞİNE KATILDIK

"Geleceğin Dijital Akıllı Sistemleri"

1 Kasım 2016’da İş ortağımız Kiosk Innova’nın düzenlemiş olduğu Yüksek teknoloji ürün ve çözümleriyle katılımcıları dijital dünyaya bir adım daha yaklaştıracağı
Self Service & Smart Solutions etkinliğinde bizlerde yeni ürün ve çözümlerimizi sergileyeceğiz.

Akıllı Sistemler, IoT Çözümlerimiz, Mobil Çözümler ve Endüstriyel Çözümlerimiz ile etkinlikteyiz.

Sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.17-19 KASIM 2016 TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU SPONSORUYUZ

7. KARAYOLU TRAFİK GÜVENLİĞİ SEMPOZYUMU VE FUARI

Organizasyon 3 ana konu etrafında şekillenecektir. Bunlar; “Trafik ve Trafik Güvenliği”, “Kamu Güvenliği”, “Güvenli Şehirler” şeklindedir.

Bu yıl 7.si yapılacak olan “Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Fuarı”,  17-19 Kasım 2016 tarihlerinde Ankara Congressium (ATO) kongre ve fuar merkezinde düzenlenecektir. Sizleride aramızda görmekte mutluluk duyarız.

Detaylı bilgi için: www.trafikveguvenlik.com17 KASIM 2016 KUZEY KIBRIS TEKNOLOJİ PLATFORMU SPONSORUYUZ

Sercan Çiçek, Satış Yöneticisi - ORACLE

Kuzey Kıbrıs Girne'de yapılacak olan Teknoloji Platformu isimli organizasyonlarından olan Technopc olarak sizleride aramızda görmekten mutluluk duvarız.

PROGRAM

10:00 - 10:10 HOŞGELDİNİZ
Bülent Tellioğlu, Genel Müdür - TEKNOSER
10:10 - 10:40 YENİ NESİL MOBİLİTY ÇÖZÜMLERİ
Baha Dericioğulları, Sistem Mühendisi - HPE
10:40 - 11:10 ORACLE VERİ GÜVENLİĞİ
Güher Kayalı, Satış Danışmanı - ORACLE
11:10 - 11.30 ÇAY MOLASI
11:30 - 12:00 ORACLE DONANIM DÜNYASINDA SON YENİLİKLER
Sercan Çiçek, Satış Yöneticisi - ORACLE
12:00 - 13:00 ÖĞLE YEMEĞİ
13:30 - 14:00 LİMİTSİZ VERİ MERKEZLERİ
Mehmet Tarımcı, Bölge Müdürü - NUTANIX
14:00 - 14:30 VEEAM İLE VERİ KORUMA VE İŞ SÜREKLİLİĞİ
Adil Can, Bölge Satış Müdürü - VEEAM
14:30 - 14:45 CAY & KAHVE ARASI
14:45 - 15:30 KUZEY KIBRISBİLİŞİM ADASI PROJEKSİYONU
Doç. Dr. Kadri Börüncük, Başkan - BTJK
15:00 - 16:00 KOKTEYL

17 Kasım 2016, Perşembe

Elexus Otel - Convention Center, Girne7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumunda Standımız Büyük İlgi Gördü

     Türkiye’nin En Büyük Trafik Güvenliği Etkinliği olan 7. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumun ve Fuarında sponsor olarak Technopc yerini aldı.

     Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanımız  Sayın Ahmet ARSLAN, İçişleri Bakanımız  Sayın Süleyman SOYLU, Emniyet Genel Müdürümüz Sayın  Mehmet Celalettin LEKESİZ olmak üzere birçok kurum ve kuruluştan ziyaretçilerimiz oldu.

     Türkiye’de Mini PC gurubunda Pazar Lideri , En hızlı büyüyen yerli marka , En katma değeri yüksek ve çözüm odaklı ürün ailesine sahip, 23 ülkeye yapılan ihracat ile globalleşmekle birlikte her geçen gün ürün ailesini genişletmekte ve sektörel bazlı çözümler sunmaya devam etmekteyiz. Sektörlere yönelik çözüm odaklı ürünler geliştirerek tüm Türkiye’de 81 ilde Ar-ge, satış, servis ve desteğini en doğru şekilde vermekteyiz.

    Etkinlikte EDS, Tedes ve Mobese sistemlerine yönelik kayıt Çözümleri , Endüstriyel ve Mobil PC/Tablet çözümleri ile büyük ilgi gördü.8-10 ARALIK 2016 II. TIBBİ TEDARİK ZİNCİRİ YÖNETİM KONGRESİ'NE KATILIYORUZ

8-10 tarihları arasında Antalya'da yapılacak olan II. Tıbbi Tedarik Zinciri Yönetimi Kongresi'nde yerimizi alıyoruz. Teknolojinin gelişmesiyle sağlık sektöründe ki önemide büyük ölçüde arttı. Sağlık sektörüne yönelik çalışmalarını 18 yıllık tecrübelerini kullanarak çalışmakta ve ürünlerini fuarda sizlere sunmaya hazırdır.13'ÜNCÜ ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİİ FUARI

13'ÜNCÜ ULUSLARARASI SAVUNMA SANAYİİ FUARI

IDEF’17, 13'üncü Uluslararası Savunma Sanayii Fuarı, 9-12 Mayıs 2017 tarihlerinde, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayelerinde, Milli Savunma Bakanlığı ev sahipliğinde, Türk Silahlı Kuvvetlerini Güçlendirme Vakfı (TSKGV) yönetim ve sorumluluğunda, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi, Büyükçekmece, İstanbul'da organize edilecektir.

Sizleride aramızda görmekten mutluluk duyarız.HIMSS Türkiye EMRAM Eğitim Konferansı ve Fuarı

HIMSS 1961 yılında kurulmuş; dünya çapında 52.000 sağlık hizmeti veren kurum ve kuruluşla birlikte bünyesinde 600 şirket ve 250 dernek/vakıf barındıran; Amerika, Avrupa ve Asya’da yapılanmaları bulunan ve kâr amacı gütmeyen bir organizasyondur. Kuruluş amacı bilgi teknolojilerinin, sağlık hizmetleri sunumunda ve geliştirilmesinde en uygun düzeyde kullanımını sağlamaktır

Sizleride standımıza bekleriz.20. Yıl İş Ortakları Toplantısı

Bu yıl kuruluşunun 20. yıldönümünü kutlayan Technopc bu kapsamda iş ortakları ile Adile Sultan Sarayında bir etkinlik gerçekleştirdi.

Genel Müdür Mithat Yücel’ in açılış konuşmasının ardından iş geliştirme müdürü Ernur Öktem’ in Geçmişten Geleceğe Technopc sunumu, ardından

Genel Müdür Yardımcısı Murat Yücel’ in Technopc’nin dünü, bugünü ve yarınından hareketle bilişim sektöründe önümüzdeki dönemde beklenenleri irdelediği sunumu ile oturum tamamlandı.

Sektörel müşteri deneyim oturumunda  ise Selçuk Ecza Depoları  IT Direktörü Mustafa Keleş, Teknorot IT Direktörü Mennan Öztürk ve CMC Çağrı Merkezi CIO’ su Meriç Ayçin’ in katılımı ile gerçekleştirildi.

İş Ortaklarımız müşteri gözü ile Technopc ürünleri, kullanım avantajları, kazanımları ile ilgili deneyimlerini dinleme fırsatı buldular.

Technopc 20. yıl özel ödülleri için düzenlenen törenin ardından, öğle yemeği ile etkinlik sona erdi